Çubuk Beton Kesme

Çubuk Beton Kesme;; Beton, dayanıklılığı ve mukavemeti ile inşaat sektöründe en sık kullanılan malzemelerden biridir. Ancak, inşaat işleri sırasında beton yüzeylerin belirli bölgelerinde delik açma ihtiyacı doğabilir. Bu durumda, beton delme işlemi yapılmaktadır. Beton delme işlemi, çeşitli amaçlar için yapılabilir, ancak özellikle elektrik, su, gaz, kanalizasyon ve havalandırma hatlarının geçirilebilmesi için gereklidir.

Beton Delme İşlemi Nasıl Yapılır?

Beton delme işlemi, özel olarak tasarlanmış bir beton delme makinesi kullanılarak gerçekleştirilir. Beton delme makinesi, el veya motorlu olabilir. El beton delme makinesi, daha küçük delikler için kullanılırken, motorlu beton delme makinesi büyük delikler açmak için kullanılır. Beton delme işlemi için öncelikle deliğin boyutu belirlenir ve delik işareti yapılarak başlanır. Daha sonra, delik açılacak yere uygun uç seçilir. Bu uç, elde tutulan veya motorlu bir aletle deliğin açılmasını sağlar.

Karotçu Beton Delme

Karotçu beton delme, beton yüzeylerde büyük çaplı delikler açmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde, özel olarak tasarlanmış karot uçları kullanılır. Karot uçları, delik açılacak yere yerleştirilir ve döndürülerek delik açılır. Karotçu beton delme yöntemi, betonun içindeki metal veya tellerin zarar görmeden delik açılmasına olanak sağlar.

Beton Delme Makinası

Beton delme makinası, el veya motorlu olarak kullanılabilen bir alettir. Bu makine, yüksek devirli bir motor ve özel bir uç kullanılarak beton yüzeylerde delik açma işlemini gerçekleştirir. Beton delme makinası, çeşitli boyutlarda uçlar ile kullanılabilir ve farklı çapta delikler açılabilir.
  • Beton delme işlemi, belirli bir bölgede delik açma ihtiyacı olduğunda gerçekleştirilir.
  • Beton delme işlemi, elektrik, su, gaz, kanalizasyon ve havalandırma hatlarının geçirilmesi için gereklidir.
  • Beton delme işlemi, özel olarak tasarlanmış bir beton delme makinesi kullanılarak yapılır.
  • Beton delme makinesi, el veya motorlu olabilir.
  • El beton delme makinesi, daha küçük delikler için kullanılırken, motorlu beton delme makinesi büyük delikler açmak için kullanılır.
  • Beton delme işlemi için öncelikle deliğin boyutu belirlenir ve delik işareti yapılarak başlanır.
  • Beton delme işlemi, doğru araçlar, malzemeler ve teknik bilgiye sahip olmayı gerektirir.
  • İşlemi uzman bir kişiye yaptırmak daha güvenli ve verimli olabilir.
Çubuk Beton Kesme ✅Profesyonel Karot Hizmetleri
Hızlı İşlem ✅Asfalt Kesme
Son Teknoloji Makineler ✅Kimyasal Ankraj
Çubuk Karot Firması ✅Beton Delme & Beton Kesme
20 Yılı Aşkın Deneyim ✅Tüm Türkiye'de Hizmet

Hizmet Fiyat
Küçük Ölçekli Hizmet 350₺ - 850₺
Büyük Ölçekli Hizmet Fiyat Sorunuz

Sık sorulan sorular

Hizmetlerinizin Ücretleri Ne Kadardır?
Hizmetleriniz Nelerdir?

Aklınıza gelebilecek her türlü; beton delme, beton kesme, asfalt delme, derz kesim, duvar kırma, betün güçlendirme, deprem testi ve daha bir çok hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İşlemler Kaç Saat Sürüyor?

İşlem 1 saatte sürebilir 5 saatte bunu söylemek için işin yapılacağı alanı ve şartları bir görmemiz gerek.

İletişim
BİZ KİMİZ?

İşlerinizi çevreye zarar vermeden zamanında teslim ediyoruz. Güçlü altyapısı ve dinamik, uzman kadrosu ile karotlu delme, beton delme ve beton kesme işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

BİZİ TAKİP EDİN