ANKARA KAROT

Uzman karotçu ekibimizle beton delme, beton kesme, asfalt delme, derz kesim, kimyasal ankraj ve her türlü karot işlemlerinde en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

Misyonumuz

Uzman karot delici olarak, mimari proje hataları, mühendislik hataları veya proje değişikliklerinden kaynaklanan inşaatlarda her türlü beton delme ve beton kesme işlemleri için profesyonel ekibimiz ve son teknoloji karotlu matkap makinelerimizle çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Karot sektöründe en kaliteli ve en uygun fiyat politikamızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Makine teknolojimizi daima yeniliyor ve uzman karotçularımızı bu onuda eğitmeye devam ediyoruz.

Hedefimiz

Ana sanayide en modern makinaları kullanmak ve daha da geliştirilebilir makinaların üretimi konusunda Ar-Ge çalışmaları yapmak en büyük hedefimizdir.

BİZ KİMİZ? ANKARA KAROT

İşlerinizi çevreye zarar vermeden zamanında teslim ediyoruz. Güçlü altyapısı ve dinamik, uzman kadrosu ile karotlu delme, beton delme ve beton kesme işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Beton delme, beton kesme, asfalt delme, derz kesim, kimyasal ankraj ve her türlü karot işlemlerinde en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

Beton Kesme Beton Kesme Beton Kesme

HİZMETLERİMİZ

Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Beton Delme, Karot Kesme, Karot Delme, Beton Güçlendirme, Bina Yıkım, Duvar Kırma, Kat Eksiltme, Asfalt Kesme, Derz Kesme, Elektrikli Derz Kesme, Benzinli Derz Kesme, Filiz Ekme